«EVIDENCE» - СУЧАСНА ПЕДІАТРІЯ

Відгуки

Не рекомендую даже начинать записываться. Уже на этом этапе нет налаженной работы в клинике.
Записалась до даты приема за три недели, и за день до приема, после получения смс с подтверждением, мне звонит администратор и отменяет запись по причине того, что Макарова не принимает детей после года ( а нам 2 г.) и что в этот день у них вообще на время моей записи принимают здоровых деток. Куда смотрели 3 недели?? Вот и вопрос - а что и кто еще у них плохо работает....

Светлана
27 листопада 2019

Очень круто, что хорошие специалисты. Только запись за неделю, а если ваш ребёнок заболел сегодня, вам откажут в помощи"" лечение ". Мы классные - только вы планируйте!!!

Елена васил
12 листопада 2019

Ми зі своїм малюком, напевно як і багато інших батьків, прийшли в Вашу клініку з іншої за конкретним лікарем, який нам допомагав раніше. На жаль в новій клініці неможливо потрапити до лікаря, якому вже довіряєш і знаєш, що можеш отримати саме ту допомогу, яку потрібно в моменти коли критична ситуація, висока температура, або інші випадки, коли батьки не знають, що робити зі своєю дитиною. Чомусь потрібно записуватись до чергового лікаря, який часто не дотягує до рівня засновників цієї клініки. Тому на жаль приходиться шукати інших лікарів в інших місцях, до яких можливо потрапити саме тоді, коли потрібно, а не через кілька днів.

Сергій
1 листопада 2019

Записалась на прийом через інтернет сайт,коли прийшла в свій час,нашого запису нема,на прийом не попали(чекала 9 днів)Сказали шо можливо інтернет за глючив,бо впевнена на всі 100 відсотків що записалась.Дуже прикро,бо дуже потрібно було попасти до лікаря.Потрібно вказувати,що треба звонити перевіряти чи зареєструвався запис.Потрачений час і настрій.

Маша
23 жовтня 2019

Неймовірна клініка) Неймовірний персонал)
Така краса) Атмосфера)
Діти сьогодні наче побували в ігровому центрі, а не в лікарні)

Вдячна Сухановій Н.В. за такий толковий прийом педіатра)

Анна Бондарь
16 вересня 2019

Були на прийомі в Макарової О. І. - чудовий спеціаліст!!! Дуже ретельно та турботливо оглянула нашого синочка, докладно нам все пояснила. Надзвичайно приємна та доброзичлива і великий професіонал своєї справи. Гарне відношення і зі сторони медсестричок, дуже уважні. За порадої педіатра ми ще записалися на консультацію по ГВ до Вахрамової Анни - задоволена на 100%! Гарно все пояснила і показала - тепер нема проблем з цим. Ми дуже задоволені, що обрали саме цю клініку. Тут все на вищому рівні! Дійсно - сучасна педіатрія. Тепер тільки Evidence!!! Дякую Вам ?

Юлія
9 вересня 2019

Спасибо врачу узд Юрчак Маргарите!
Компетентная, за доказательную медицину. Многим знакомым помогла
Рекомендую

Анна Якушевська
18 серпня 2019

Дуже добре, що у Вінниці зібралась в одному місці спеціалісти/ви вищого рівня. Лікарня дружня до дитини та батьків. Працюють з доказовою медициною і йдуть на контакт. Проводять тренінги та семінари і ми батьки маємо можливість повчитись у асів своєї справи.
- це трохи храмає персонал рецепції
Телефон поза зоною(буває)
Чи запитуєш за дату. -ні все зайнято. зразу відповідь. А така дата? Також. А така? Зараз подивлюсь о є й на першу дату, і на другу... чому зразу не перевірити свої домисли і не надати коректну відповідь. Граємо, як на міному полі.
P.s. можна вирізати коментар і не виставляти про мінус. Це що б довести до керівництва інформацію. Бо записатись важкувато і не однаразово.

Микола
4 серпня 2019

Клініка, в якій спокійно можна іти до будь-якого лікаря і бути впевненим, що не буде призначено неефективне лікування

Марія
22 червня 2019

Были на часовом приеме - все супер. Очень внимательный доктор. Проверили у доченьки все, что только можно проверить. Развеяли все мои страхи и сомнения. Получили ответы на все интересующие вопросы. Я более чем довольна. Но наверное самое главное, что доктор явно по призванию. С такой теплотой проводил осмотр, что ребенок даже забыл на какое-то время о маме. Плюс грамотность и современный подход во всех аспектах. В том числе и в вопросах грудного вскармливания. Одним словом, если вы заботитесь о здоровье своего ребенка и хотите спать спокойно - вам сюда!!!

Вероника
4 червня 2019

Додати відгук

16 + 3