«EVIDENCE» - СУЧАСНА ПЕДІАТРІЯ

Відгуки

Неймовірна клініка) Неймовірний персонал)
Така краса) Атмосфера)
Діти сьогодні наче побували в ігровому центрі, а не в лікарні)

Вдячна Сухановій Н.В. за такий толковий прийом педіатра)

Анна Бондарь
16 вересня 2019

Були на прийомі в Макарової О. І. - чудовий спеціаліст!!! Дуже ретельно та турботливо оглянула нашого синочка, докладно нам все пояснила. Надзвичайно приємна та доброзичлива і великий професіонал своєї справи. Гарне відношення і зі сторони медсестричок, дуже уважні. За порадої педіатра ми ще записалися на консультацію по ГВ до Вахрамової Анни - задоволена на 100%! Гарно все пояснила і показала - тепер нема проблем з цим. Ми дуже задоволені, що обрали саме цю клініку. Тут все на вищому рівні! Дійсно - сучасна педіатрія. Тепер тільки Evidence!!! Дякую Вам ?

Юлія
9 вересня 2019

Спасибо врачу узд Юрчак Маргарите!
Компетентная, за доказательную медицину. Многим знакомым помогла
Рекомендую

Анна Якушевська
18 серпня 2019

Дуже добре, що у Вінниці зібралась в одному місці спеціалісти/ви вищого рівня. Лікарня дружня до дитини та батьків. Працюють з доказовою медициною і йдуть на контакт. Проводять тренінги та семінари і ми батьки маємо можливість повчитись у асів своєї справи.
- це трохи храмає персонал рецепції
Телефон поза зоною(буває)
Чи запитуєш за дату. -ні все зайнято. зразу відповідь. А така дата? Також. А така? Зараз подивлюсь о є й на першу дату, і на другу... чому зразу не перевірити свої домисли і не надати коректну відповідь. Граємо, як на міному полі.
P.s. можна вирізати коментар і не виставляти про мінус. Це що б довести до керівництва інформацію. Бо записатись важкувато і не однаразово.

Микола
4 серпня 2019

Клініка, в якій спокійно можна іти до будь-якого лікаря і бути впевненим, що не буде призначено неефективне лікування

Марія
22 червня 2019

Были на часовом приеме - все супер. Очень внимательный доктор. Проверили у доченьки все, что только можно проверить. Развеяли все мои страхи и сомнения. Получили ответы на все интересующие вопросы. Я более чем довольна. Но наверное самое главное, что доктор явно по призванию. С такой теплотой проводил осмотр, что ребенок даже забыл на какое-то время о маме. Плюс грамотность и современный подход во всех аспектах. В том числе и в вопросах грудного вскармливания. Одним словом, если вы заботитесь о здоровье своего ребенка и хотите спать спокойно - вам сюда!!!

Вероника
4 червня 2019

Ми з малюком були вчора вперше на прийомі в клініці Evidence. Найприємніші враження! Проф.огляд здійснювала Суханова Н.В. - це було чудово!)
Крім своєї дитини, ще маю братика і, звісно, часто ходили до лікарів, але настільки професійного огляду дитини, як це робила Суханова Наталя Вікторівна, я ще не зустрічала.. Оглянула кожну частину тіла, і розповіла як правильно доглядати, чи все в порядку розвивається. Крім того, моя дитина вперше посміхалась людині, яку жодного разу не бачила. Приємно навіть як спілкувалася Наталя Вікторівна з малечою. Ми відчули, що любов до своєї роботи допомагає стати фахівцем своєї справи та нести цей світлий промінь свого серця до діток. Наталя Вікторівна, дякуємо вам!

Анна
4 червня 2019

Тепла, дружелюбна атмосфера, найкращі лікарі для наших діток, сучасний підхід, сину все сподобалось. Рекомендую усім, Ваші діти у надійних руках. Дякую нашій Наталії Вікторівні Сухановій за прийом, Ви як завжди на висоті. Це найкращий центр педіатрії, вдячна сім'ї Макарових за такий сучасний та потрібний заклад.

Наталія Діденко
23 січня 2019

Дякую Вам ! )

Федір
19 січня 2019

Додати відгук

10 + 4